• +48 504 261 182
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pon. - Pt. 08:00 - 16:00

Program szkoleń

Wdrażanie kompetencji cyfrowych w branży sprzedaży detalicznej – narzędzia cyfrowe jako niezastąpiona pomoc w sprzedaży.

1. Zastosowanie technologii cyfrowej w sprzedaży – aktywność online.

2. Wykorzystanie możliwości technologii cyfrowej w sprzedaży bezpośredniej.

3. Zarządzanie tożsamością cyfrową, tworzenie bazy klientów dzięki programom lojalnościowym z uwzględnieniem RODO.

4. Skuteczne sposoby szukania i bycia odnalezionym w Internecie; filtrowanie, pozycjonowanie.

5. Umiejętność obsługi urządzeń i programów technologii cyfrowej w branży sprzedażowej. Wykorzystanie cyfryzacji do inwentaryzacji asortymentu.

6. Wpływ sytuacji stresowych związanych z pandemią COVID 19 – a praca w sklepach. Wykorzystanie możliwości cyfryzacji transakcji jako metody minimalizowania ryzyka zakażeniem (płatność kartą, blikiem, zakupy online).
Działania podnoszące komfort pracy pracowników i klientów w okresie ryzyka zarażenia wirusem SARS-CoV-2, który powoduje chorobę COVID-19. Zabezpieczenie przed zakażeniem – podjęcie działań profilaktycznych, które mogą ograniczyć ryzyko do minimum w bezpośrednim kontakcie z klientem. Zwiększenie świadomości pracowników na temat zagrożenia oraz wzmocnienie ich pozytywnych nawyków.

7. Narzędzia służące ochronie bezpieczeństwa informacji klientów. Tworzenie treści – integracja i przetwarzanie treści.

8. Ochrona danych osobowych.

9. Rozszerzenie obowiązku informacyjnego przy zbieraniu i przechowywaniu wszelkich danych osobowych klientów, kontrahentów i dostawców, serwisantów.

10. Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Rejestr Czynności Przetwarzania.

11. Rozwiązywanie problemów technicznych – rozpoznawanie potrzeb i narzędzi niezbędnych do rozwiązywania problemów technologii cyfrowej oraz sprawnej współpracy z serwisami wsparcia technicznego.

12. Innowacyjność i twórcze wykorzystywanie technologii cyfrowej w zdobywaniu nowych klientów, promowaniu i porównywaniu ofert, budowaniu pozytywnego wizerunku.

13. Odporność psychiczna pracowników branży sprzedażowej zatrudnionych w sprzedaży detalicznej w sytuacjach ryzyka zarażenia wirusem SARS-CoV-2, COVID-19.

© 2019 Educator L.B. Centrum Kształcenia Niepubliczna Placówka Oświatowa. All Rights Reserved.