Księgowość dla profesjonalistów

Serdecznie zapraszamy na szkolenie z zakresu - Kurs zawodowy - specjalistyczny pn. Księgowość dla profesjonalistów, które jest praktycznym warsztatem pozwalającym uczestnikom nabyć odpowiednie kwalifikacje w ww. zakresie.

Ogólny zarys szkolenia pozwala na:

  • zdobycie umiejętności samodzielnego wykonywanywania czynności księgowych;
  • wzięcie udziału w ćwiczeniach praktycznych opartych na warsztatach dotyczących księgowań, rachunkowości, ewidencjonowania, podatków, bilansowania i pracy na Symfonii;
  • nauke wszystkich niezbędnych zagadnień jakie powinien znać i wykonywać każdy księgowy.


Kurs skierowany do Pracowników działów zajmujących się księgowością (począwszy od działalności jednoosobowych, a skończywszy na dużych spółkach, tj. praca w biurach rachunkowych, w działach księgowości dużych i małych firm na stanowisku samodzielnego, młodszego księgowego czy fakturzysty).

Przygotowujemy teoretycznie i praktycznie słuchacza do wykonywania tego rodzaju pracy.

Nasi specjaliści - w oparciu o informacje uzyskane od Państwa (w zależności od specyfiki działalności) realizują szkolenia i pomagają opracować niezbędne procedury w zakresie wyżej opisanej tematyki.

Oferujemy możliwość szkoleń w formie grup zamkniętych specjalnie dedykowanych dla każdego przedsiębiorstwa.

Czas trwania szkolenia: dostosowany do potrzeb kleinta Miejsce szkolenia: dostosowane do potrzeb klienta

Zgłoszenia na szkolenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.